ENDADE

KONTAKT OS

 

THE pepperoni factory
DK-FOODS A/S

Bommen 9, Thorning
DK-8620 Kjellerup

Telefon: +45 86 88 00 13
E-mail: dk-foods@dk-foods.dk

Ledelse

Steffen Ramsgaard

+45 21648692
steffen@dk-foods.dk

Salg

Allan Daugbjerg Olsen

+45 40128530
allan@dk-foods.dk

Produktion

Flemming Pedersen

+45 50700840
flemming@dk-foods.dk

Økonomi

Marianne Larsen

+45 86880013
marianne@dk-foods.dk

Administration

Charlotte Esbensen

+45 20902321
charlotte@dk-foods.dk

Kvalitet

Gitte V. Døssing

+45 21666469
gvd@dk-foods.dk

Teknik

Birger Brødløs

+45 20205655
birger@dk-foods.dk

Logistik

René Nøddesbo

+45 22369368
rene@dk-foods.dk

Jonna Nielsen

Pakkerichef Jonna Nielsen har det daglige ansvar for pakning af varer og sørger for vores kunder altid får de varer, de har bestilt, til tiden. 

Søg job

Du er altid velkommen til at søge et job hos DK-Foods. Også når vi ikke har annonceret ledige stillinger. Det er altid rart at have nogle gode ansøgninger liggende, når behovet opstår.

Skriv en ansøgning til dk-foods@dk-foods.dk og vi vender tilbage, hvis vi får brug for en samtale. 

Maj Invest Equity

Maj Invest Equity investerede i 2016 i DK-Foods A/S.
For flere informationer om Maj Invest Equity, kan du besøge deres hjemmeside her