ENDADE

KONTAKT OS

 

THE pepperoni factory
DK-FOODS A/S

Bommen 9, Thorning
DK-8620 Kjellerup

Telefon: +45 86 88 00 13
E-mail: dk-foods@dk-foods.dk

Ledelse

Steffen Ramsgaard

+45 21648692
steffen@dk-foods.dk

Salg

Lene Grosen

+45 22572985
legr@tulip.dk

Commercial Director UK/Ireland

Kevin Peacock

+44 7764 337190
Kevin@dk-foods.dk

Produktion

Flemming Pedersen

+45 50700840
flemming@dk-foods.dk

Administration

Charlotte Esbensen

+45 20902321
charlotte@dk-foods.dk

Kvalitet

Henrik Eriksen-Konge

+45 24630274
hek@dk-foods.dk

Ditte Smedegaard

+45 21666469
dis@dk-foods.dk

Økonomi

Marianne Larsen

+45 86880013
marianne@dk-foods.dk

Anders Andersen

+45 41651827
aan@dk-foods.dk

Logistik

René Nøddesbo

+45 22369368
rene@dk-foods.dk

Joan Kruse Nors

+45 25279409
jkn@dk-foods.dk

Teknik

Birger Brødløs

+45 20205655
birger@dk-foods.dk

Jonna Nielsen

Pakkerichef Jonna Nielsen har det daglige ansvar for pakning af varer og sørger for vores kunder altid får de varer, de har bestilt, til tiden. 

Søg job

Du er altid velkommen til at søge et job hos DK-Foods. Også når vi ikke har annonceret ledige stillinger. Det er altid rart at have nogle gode ansøgninger liggende, når behovet opstår.

Uopfordret ansøgning produktion her

Uopfordret ansøgning kontor her

og vi vender tilbage, hvis vi får brug for en samtale. 

 

Danish crown group

Danish Crown Group investerede i 2018 i DK-Foods A/S og ejer i dag hele virksomheden.
For flere informationer om Danish Crown, kan du besøge deres hjemmeside her

See our Terms of sale here